Kimler Saç Ekimi Yaptırabilir?

Saç ekim işlemi saç dökülmesi yaşayan, belirli nedenlerden ötürü saç kaybına uğramış veya saçında seyrelme problemi olan kişiler tarafından tercih edilir. 

Peki saç ekim işleminde herhangi bir yaş kısıtlaması var mıdır? Kimlere saç ekim işlemi yapılabilir?

Saç ekim işlemi saçlarında seyrelme, dökülme yaşayan ve bu durumu değiştirmek isteyen herhangi sağlıklı bir bireye uygulanabilir. Saç ekim işleminin yapılabilmesi için yeterli donör alanının olması gerekmektedir. Donör alanının yeterli miktarda ve sık olması buradaki belirleyici etkendir.

Saç ekimi kendi içinde farklı metotlara ayrılır. Kişinin ihtiyacı doğrultusunda bu metotlar arasından tercih yapılır. Peki saç ekim işleminin yapılamayacağı durumlar var mıdır?

Kimlere saç ekimi yapılamaz?

Saç ekim işlemi yapılmadan önce kişiye gerekli tahliler yapılır. Kalp, şeker hastalığı, karaciğer yetmezliği, böbrek yetmezliği gibi kronik rahatsızlıklara sahip kişilere saç ekimi uygulaması yapılmaz.

Herhangi bir kronik rahatsızlığa sahip olmayan ve seyrelme, dökülme gibi şikayetlerle saç ekimi yaptırmak isteyen herkes bu işlemi yaptırabilir.

The Hair Clinic ailesi olarak kişiden gerekli testleri aldıktan sonra hangi metodun doğru olacağına karar verip işlemlerimizi kusursuz bir görünüm yaratma mottosuyla gerçekleştiriyoruz. 

Sizler de size en doğal görünümün ne olacağını merak ediyorsanız bize ulaşabilirsiniz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir