Sağlık Turizmi; SAÇ EKİMİ

Sağlık turizmi kişilerin sağlığıyla alakalı hehangi bir durum için bulunduğu konumdan başka bir ülkeye seyahat etmesidir. Bu kişiler gittikleri ülkenin sağlık ve seyahat kapsamında turizm avantajlarından faydalanır. Bu seyahati gerçekleştiren kişiler sağlık turisti olarak adlandırılır. 

Türkiye, sağlık turizmi açısından en çok tercih edilen ülkelerden biridir.

Türkiye, JCI tarafından onaylanmış rapora göre en çok sağlık kuruluşu olan ikinci ülkedir. Bu kadar çok sağlık kuruluşuna sahip bir ülkenin tahmin edilebilir bir şekilde kaliteli bir hasta servisi vardır. Aynı zamanda maliyetlerin ulaşılabilir olması, Türkiye’nin ilgi çekici bir ülke olması, sağlık turizmi için  kişilerin Türkiye’yi tercih nedenlerini olumlu yönde etkilemektedir.  

Sağlık turizmi yapan kişilerin en çok tercih ettiği işlemlerden biri ise saç ekimidir. 

Genellikle saç ekim kliniklerinde yabancı danışanlar için konaklama imkanı sağlanmaktadır. Yani danışan hem işlemi olurken hem de rahat bir konaklama ve seyahat etme fırsatı yakalar. Saç ekim işlemi diğer medikal tedavilere oranla çok daha rahat ve ağrısız bir işlem olduğu için kişiler saç ektirdikten sonra dilediği gibi tatilini yapabilir. 

Bizler de The Hair Clinic olarak yabancı danışanlarımıza sadece profesyonel bir saç ekim işlemi yapmayı değil aynı zamanda konforlu bir seyahat vadediyoruz. Hastalarımızı havaalanında karşılıyor ve İstanbul seyahatlerinin keyifli geçmesi için katkı sağlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir