Neden Saç Ektirmeliyim?

Bu sorunun tartışmasız birçok farklı cevabı var. Ama bizce bu cevaplardan en önemlisi kendimizi daha iyi hissetmek böylelikle de özgüvenimizin artması için cevabı..

Kişiler farklı estetik kaygılarla yaşıyor olabilir. Günümüz dünyasında bu kaygılar git gide artmakla birlikte estetik yaptırma, saç ektirme oranı da bu kaygılarla doğru orantılı bir şekilde artıyor.

Bizler kişiyi kendini en iyi hissedeceğini haline çevirmek istiyoruz. Kişinin kendinde değişiklik yapma ihtiyacını gidermek ve saçlarını kaybetmenin yaratmış olduğu rahatsızlığı sıfıra indirmek için çalışıyoruz.

Danışanlarımızın her birinde bize ilk geldikleri ruh halleriyle son geldikleri ruh halleri arasında büyük farklılıklar olduğunu kendilerinden duyuyor ve gözlemliyoruz. Bu yüzden siz de eğer kendinizi daha iyi hissedecek, saçlarınızda doğal ve kusursuz bir görüntü istiyorsanız saç ektirmelisiniz diyebiliyoruz.

Elbette bu bir tercihtir, yaptırmayı tercih edenler gibi tercih etmeyenler de olabilir. İki tercih de sorgulanmamalıdır. 

Biz The Hair Clinic olarak sizlere doğal bir görünüm yaratmaktan ve saç ektirme kararı ile birlikte bizi tercih etmenizden mutluluk duyuyoruz.

Bu mutluluğumuzu sizlere daha iyi hizmet verebilmek için en büyük motivasyon kaynağımız yapıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir