Traşsız Saç Ekimi Nedir?

Saç ekimi kıl taşıma ve nakil işlemi olarak da bilinir. Yapılan bu işlem kendi içinde farklı yöntemlere sahiptir. Kişinin ihtiyaçlarına, standartlara veya taleplere göre uygun yöntem belirlenir. Bu yöntemler arasında en çok merak edilen ve çok popüler olmuş yöntemlerden biri de traşsız saç ekimidir. Sağlık alanında gelişen teknoloji ile danışanların yaptırdığı işlem ve iyileşme sürecinde olumlu gelişmeler yaşanmaktadır. Saç ekiminde de durum böyledir. İyileşme sürecinin en hızlı gerçekleştiği yöntem için de traşsız saç ekimi söylenebilir.

Traşsız saç ekimi nedir?
Standart saç ekiminde olduğu gibi, tıraşsız saç ekiminde de FUE(Foliküler Ünite Ekstraksiyonu) olarak bilinen popüler yöntem kullanılır. Bu yöntemde, milimetrik özel ekipmanlar ile ense bölgesinden alınan kökler, ekimin yapılacağı bölgeye DHI tekniği ile transfer edilir. Traşsız DHI yönteminin standart yöntemden en büyük farkı, hastanın kafasını tamamen tıraş etmeye ihtiyaç duyulmadan işlem yapılarak günlük hayatına daha erken dönüş yapmasını sağlamaktır.

Bu işlem sonrasında danışanlar hızlı bir iyileşme süreci içerisine girerler. Tedavinin istirahat süresinde düşüş olur. Bu nedenlerden dolayı traşsız saç ekimi en çok tercih edilen yöntemlerden biridir.

Tha Hair Clinic ailesi olarak, danışanlarımızın en kısa sürede iyileşmelerini sağlayacak yöntemler uyguluyoruz. Danışanın ihtiyaçları doğrultusunda en doğal görünümü yakalarken istirahat süresini de en aza indirmek için çalışıyoruz. 

Gelin size en uygun ve doğal görünümü en kısa sürede sağlayalım. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir